Ana sayfa

Fantac Culture Development Co., Ltd Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili
Tüm üretimimizde Kalite Kontrol en önemli prosedürdür. Ürünlerimizin kalitesini kontrol edip söz vereceğimiz bir profesyonel kalite kontrolümüz var. Müşterilerin memnuniyeti ve rekabet gücü için kaliteyi sağlamak amacıyla, sadece en iyi hammaddeyi kabul ediyoruz. Bu temelde, ürünlerimizin renk gamı, renk ifadesi, dayanıklılık ve kararlılık üzerinde daha parlak performans göstermesine yardımcı oluyor. Ar-Ge'den test merkezine, en son baskı teknolojisi geliştirmeye ayak uydurmak için en gelişmiş cihazlar ve profesyonel kadrolar ile donatılmıştır. Üretimdeki her prosedür farklı seviyelerde ve standartlarda sıkı bir şekilde kontrol edilir. Dürüstlük ve ehemmiyetle iyi hizmet veriyoruz. Sizleri üstün kaliteye dayanan bir ortak olarak görüyoruz.

Baskı testi
Mürekkep püskürtmeli medya ve mürekkepler için baskı testini yapmak üzere Epson, Canon, HP, Roland gibi orijinal OEM yazıcıları tanıtıyoruz. Renk ifadesini, renk gamını, dayanıklılığı, kararlılığı, çizilmeye dayanıklılığı vb. Görmek için genellikle orijinal mürekkeplerle baskı yaparız.

ICC Profili Belirleme
ICC profili, çıktının renk doğruluğunu değerlendirmek için iyi bir yoldur. Medyamız için ICC profilini oluşturmak ve tanımlamak için Xrite tavsiyesini kabul ediyoruz.

Kalite güvencesi
"Kalite Güvence", şirketimizin en önemli rekabet gücüdür. Kalite yönetimine çok daha fazla enerji veriyoruz. Şirket, ürünlerin yaratılmasında yer olduğu gibi, dürüstlük yaratmanın da bir yeridir. Her müşteriye burada her bir güvenceyi sağlamaya ve kazan-kazan ortaklığı oluşturmaya saygı duyuyoruz.

İletişim bilgileri
Fantac Culture Development Co., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)