Ana sayfa

Fantac Culture Development Co., Ltd

şirket Profili
Fantac, ilk olarak Çin pazarına fotoğraf kağıtları tanıtan ve Nanjing şehrinde kendi fabrikasını kuran bir Japon yatırım şirketidir. Şu anda, ürünlerimiz mürekkepli fotoğraf kağıtları, prova kağıtları, filmler, tuval ve güzel sanatlar kağıtları vb. Kesilmiş sayfalar, kuru minilab ruloları ve rulo kağıtlar içerir. Fabrikamız ISO9002 sertifikalı ve aynı zamanda BSCI'dir. Ürünlerimiz ve markamız “FULLCOLORS” dünya pazarında çok iyi bir ün kazandı. Aynı zamanda, birçok dünya üst düzey şirketler için profesyonel OEM hizmeti de veriyoruz. FANTAC, 2009'dan beri tüketici masaüstü yazıcıları için Kodak Fotoğraf Kağıtları ve Kodak Özel Medya da dahil olmak üzere Kodak Ev ve Ofis Medyalarının üreticisi ve genel distribütörü olarak atandı.


Çin'de dijital görüntüleme ve görüntü çözümlerinin en büyük üreticisi
KODAK global masaüstü görüntüleme markası lisansı ve yetkilendiricisi
Canon'un Çin'deki stratejik ortağı
Canon & Fantac Çözüm Ar-Ge Merkezi
Dijital görüntülemenin değer zinciri entegratörü
2017'nin üretim değeri 40.000.000 $

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirketimiz, Çin pazarına giren mürekkep püskürtmeli teknolojinin başlangıcında kurulmuş olup, dış reklam için ilk Mutoh yazıcısını ithal ettik. FANTAC ismimiz “fantastik” kelimesinden gelmektedir. Bundan sonra, çıktı baskısından satış, üretim, Ar-Ge ve çözümlere dönüşüme başlıyoruz.

Biz sadece inkjet kağıtların tedarikçisi değil aynı zamanda son müşterilere dayanan görüntüleme için birçok çözüm sunuyoruz.

Fantac Culture Development Co., Ltd
Fantac Culture Development Co., Ltd
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Kodak / Fullcolors / FANTAC

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 50000000-80000000

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : < 10%